Opis Łowiska

Łowisko Kruklin

Łowisko położone jest w malowniczej miejscowości Kruklin nieopodal Giżycka. Jest to łowisko komercyjne, na którym każdy wędkarz znajdzie to co kocha.
Do użytku wędkarzy jest staw o łącznej powierzchni około 16 ha. Głębokość łowiska nie przekracza 3m., a średnia głębokość to około 1,5m.

STAW NR 1

To najstarszy staw na Łowisku, który nie był nigdy spuszczany. Jego pow. to około 5 ha. Dominującą rybą jest karp i amur.
Łowisko to zostało podzielone na stanowiska. Szczegóły dotyczące zasad wędkowania znajdziecie Państwo w regulaminie łowiska .

STAW nr 2

To młodszy staw na Łowisku, który również nie był nigdy spuszczany. Jego pow. to około 7 ha. Dominującą rybą jest karp i amur.
Spotkamy tu również dużo innych gatunków ryb takich jak karaś, lin, szczupak, okoń, leszcz i wzdręga oraz płoć. Szczegóły dotyczące zasad wędkowania znajdziecie Państwo w regulaminie łowiska.

Rybostan Łowiska

Ze względu na charakter Łowiska dominującą populacją jest karp oraz amur.
Aktualny rekord Łowiska to karp o wadze 17,50 kg. Ale myślimy, że to nie jest największy jaki pływa po Łowisku.Amury również swoją waga przekraczają 13 kg. Ponadto można spotkać tu okazałe szczupaki których waga może zaskoczyć nie jednego wędkarza.

Copyright 2019© All rights reserved.